Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Ne Tür Çözümler Sunuyoruz?

Traum Mimarlık ve Tasarım'ın sunduğu hizmetler...

Mimarlık

Traum, hayal ettiğiniz tasarımları gerçeğe dönüştürmek için profesyonel ekibiyle sıradışı ve yenilikçi fikirler eşliğinde size hizmet eder. Estetik, ekonomik, emniyetli ve çevreye saygılı bir iş ahlakını kendine misyon edinen Traum, mimari çözümleriyle 20 yıldır sizlerin hizmetinizde.

İç Mimarlık

Traum, Türkiye'deki ve dünyadaki trendleri takip ederek ofislerinizi, villalarınızı ve konutlarınızı, iç mimarlık proje ve bunların uygulama sürecinde mimarlık etiğinden ve çevreye duyarlı tutumundan vazgeçmeden hayata geçirir.

Yapı

Traum; Konut, Villa, ticari inşaat vb. üstyapı işlerinizi sektördeki 20 yıllık tecrübesi ve teknik deneyimi ile, insan yaşamına ve doğaya duyarlı dönüştürülebilir ürün kullanımıyla, modern trendleri yakalayarak,kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

İnşaat

Traum; inşaat sektörünün her aşamasında, hem yapısal hem de süreç anlamındaki sorunlarınızı çözebilecek yeterli deneyime ve teknik birikime sahiptir. Bu tecrübe ile inşaatın herhangi bir bölümüne entegre olabilir, A'dan Z'ye bütün detaylarını tek başına da çözebilir. Müşterilerin ihtiyacını hissettiği her noktada profesyonel destek sağlar.